Doba hoření: 18 hod
| Adresa výrobce/distributora | třída Soukenická 93, Olivětín; 550 01 Broumov |
| Email výrobce/distributora | info@ztrade.eu |
| Název výrobce/distributora | Z - TRADE s. r. o. |
| Šířka (cm) | 8 cm |
| Výška (cm) | 7,5 cm |
| Hloubka (cm) | 8 cm |
| Typ produktu | Vonná sviečka |
| Doba hoření | 18 hod |
| Hmotnost netto (g) | 245 gram |
| Barva | čierna, biela |
Zľava -42 %Taška darčeková 100x50x150 mm Botanical garden0,70 €
0,40 €skladom
Zľava -44 %Taška darčeková 180x80x230 mm Botanical garden0,90 €
0,50 €skladom
Zľava -40 %Taška darčeková 260x120x320 mm Botanical garden1,35 €
0,80 €skladom
Zľava -30 %NovinkaEmocio Sklo 93x142 mm so skleneným viečkom Botanical Garden, vonná sviečka11,90 €
8,30 €skladom
NovinkaEmocio Sklo 100x79 mm so skleneným viečkom Botanical Garden, vonná sviečka7,85 €skladom
Zľava -29 %NovinkaValec 60x120 mm Botanical Garden, sviečka5,10 €
3,60 €skladom
Zľava -29 %NovinkaElipsa 120x55x95 mm Botanical Garden, sviečka7,05 €
4,95 €skladom
Zľava -24 %NovinkaKónická 22x230 mm Botanical Garden, sviečka1,45 €
1,10 €skladom