Doba hoření: 18 hod
| Adresa výrobce/distributora | třída Soukenická 93, Olivětín; 550 01 Broumov |
| Email výrobce/distributora | info@ztrade.eu |
| Název výrobce/distributora | Z - TRADE s. r. o. |
| Šířka (cm) | 8 cm |
| Výška (cm) | 7,5 cm |
| Hloubka (cm) | 8 cm |
| Typ produktu | Vonná sviečka |
| Doba hoření | 18 hod |
| Hmotnost brutto | 245 gram |
| Barva | červená |
Zľava -30 %NovinkaEmocio vonná sviečka v skle 93x142 mm - Love You11,90 €
8,30 €skladom
Zľava -29 %NovinkaEmocio vonná sviečka v skle 100x79 mm - Love You7,85 €
5,50 €skladom
Zľava -29 %NovinkaValec 60x120 mm Love You, sviečka5,10 €
3,60 €skladom
Zľava -29 %NovinkaKónická 22x230 mm Love You, sviečka1,55 €
1,10 €skladom
Zľava -23 %NovinkaEmocio dekoratívna sviečka 70x62 mm – Love You2,15 €
1,65 €skladomVšetky práva vyhradené © Sviecky.sk 2026
