| Hmotnost brutto | 52 gram |
| Barva | čierna, biela |
| Typ produktu | Sviečka |
| Šířka (cm) | 2,2 cm |
| Hloubka (cm) | 2,2 cm |
| Výška (cm) | 23 cm |
| Adresa výrobce/distributora | třída Soukenická 93, Olivětín; 550 01 Broumov |
| Email výrobce/distributora | info@ztrade.eu |
| Název výrobce/distributora | Z - TRADE s. r. o. |
NovinkaEmocio Sklo Dekor 80x72 mm Botanical garden, vonná sviečka2,30 €nie je skladom
Zľava -42 %Taška darčeková 100x50x150 mm Botanical garden0,70 €
0,40 €skladom
Zľava -44 %Taška darčeková 180x80x230 mm Botanical garden0,90 €
0,50 €skladom
Zľava -40 %Taška darčeková 260x120x320 mm Botanical garden1,35 €
0,80 €skladom
Zľava -30 %NovinkaEmocio Sklo 93x142 mm so skleneným viečkom Botanical Garden, vonná sviečka11,90 €
8,30 €skladom
NovinkaEmocio Sklo 100x79 mm so skleneným viečkom Botanical Garden, vonná sviečka7,85 €skladom
Zľava -29 %NovinkaValec 60x120 mm Botanical Garden, sviečka5,10 €
3,60 €skladom
Zľava -29 %NovinkaElipsa 120x55x95 mm Botanical Garden, sviečka7,05 €
4,95 €skladomVšetky práva vyhradené © Sviecky.sk 2026




