Doba hoření: 60 hod
Charakter vůně:
Kvetinové
| Adresa výrobce/distributora | třída Soukenická 93, Olivětín; 550 01 Broumov |
| Email výrobce/distributora | info@ztrade.eu |
| Název výrobce/distributora | Z - TRADE s. r. o. |
| Šířka (cm) | 9,3 cm |
| Výška (cm) | 14,2 cm |
| Hloubka (cm) | 9,3 cm |
| Typ produktu | Vonná sviečka |
| Doba hoření | 60 hod |
| Hmotnost netto (g) | 453 gram |
| Hmotnost brutto | 948 gram |
| Barva | čierna, biela |
EUH208 - Obsahuje ... . Může způsobit alergickou reakci.
Obsah nebezpečných látok: 4-terc-butylcyklohexylacetát; alfa-hexylcinnamaldehyd; Geraniol; alfaisomethyl ionon
NovinkaEmocio Sklo Dekor 80x72 mm Botanical garden, vonná sviečka2,30 €nie je skladom
Zľava -42 %Taška darčeková 100x50x150 mm Botanical garden0,70 €
0,40 €skladom
Zľava -44 %Taška darčeková 180x80x230 mm Botanical garden0,90 €
0,50 €skladom
Zľava -40 %Taška darčeková 260x120x320 mm Botanical garden1,35 €
0,80 €skladom
NovinkaEmocio Sklo 100x79 mm so skleneným viečkom Botanical Garden, vonná sviečka7,85 €skladom
Zľava -29 %NovinkaValec 60x120 mm Botanical Garden, sviečka5,10 €
3,60 €skladom
Zľava -29 %NovinkaElipsa 120x55x95 mm Botanical Garden, sviečka7,05 €
4,95 €skladom
Zľava -24 %NovinkaKónická 22x230 mm Botanical Garden, sviečka1,45 €
1,10 €skladom