Doba hoření: 22 hod
Vonná sviečka Emocio s motívmi srdiečok vo veľkom skle s viečkom – elegantný darček od srdca.
Charakter vůně:
Kvetinové
Doprajte si alebo niekomu blízkemu chvíle pohody s vonnou sviečkou Emocio v štýlovom sklenenom obale s viečkom. Menšia veľkosť (100x79 mm) je ideálna pre romantickú chvíľu, drobný darček alebo zútulnenie priestoru.
| Adresa výrobce/distributora | třída Soukenická 93, Olivětín; 550 01 Broumov |
| Email výrobce/distributora | info@ztrade.eu |
| Název výrobce/distributora | Z - TRADE s. r. o. |
| Šířka (cm) | 10 cm |
| Výška (cm) | 7,9 cm |
| Hloubka (cm) | 10 cm |
| Typ produktu | Vonná sviečka |
| Doba hoření | 22 hod |
| Hmotnost netto (g) | 227 gram |
| Hmotnost brutto | 567 gram |
| Barva | biela, ružová |
Zľava -30 %NovinkaEmocio vonná sviečka v skle 93x142 mm - Love You11,90 €
8,30 €skladom
Zľava -29 %NovinkaValec 60x120 mm Love You, sviečka5,10 €
3,60 €skladom
Zľava -29 %NovinkaKónická 22x230 mm Love You, sviečka1,55 €
1,10 €skladom
Zľava -21 %Emocio Sklo Dekor 80x72 mm Love you, vonná sviečka2,30 €
1,80 €skladom
Zľava -23 %NovinkaEmocio dekoratívna sviečka 70x62 mm – Love You2,15 €
1,65 €skladom