Doba hoření: 22 hod
Emocio sklenená sviečka Pink Flower v ružovej farbe so skleneným viečkom 100x79 mm
Charakter vůně:
Kvetinové
Romantická sklenená sviečka v ružovej farbe s viečkom, ktorá prinesie príjemnú atmosféru. Jej rozmery sú 100x79 mm.
| Adresa výrobce/distributora | třída Soukenická 93, Olivětín; 550 01 Broumov |
| Email výrobce/distributora | info@ztrade.eu |
| Název výrobce/distributora | Z - TRADE s. r. o. |
| Šířka (cm) | 10 cm |
| Výška (cm) | 7,9 cm |
| Hloubka (cm) | 10 cm |
| Typ produktu | Vonná sviečka |
| Doba hoření | 22 hod |
| Hmotnost netto (g) | 227 gram |
| Hmotnost brutto | 567 gram |
| Barva | ružová |
H317 - Může vyvolat alergickou kožní reakci.
P261 - Zamezte vdechování par.
P272 - Kontaminovaný pracovní oděv neodnášejte z pracoviště.
P280 - Používejte ochranné rukavice/ochranné brýle/obličejový štít.
P302+P352 - PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody a mýdla.
P333+P313 - Při podráždění kůže nebo vyrážce: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.
P501 - Odstraňte obsah/obal podle státních předpisů.
Obsah nebezpečných látok: Hexyl Cinnamal; linalool; 3-p-cumenyl-2-methylpropionaldehyde; alfa-isomethyl ionon; citronellol; 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-oktahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naftyl)ethan-1-on
Emocio vonná sviečka v skle Pink Flower & Lavender 2 ks v krabičke 52x65mm2,70 €skladom
Emocio vonná sviečka v skle Pink Flower & Lavender 2 ks v krabičke 65x63mm3,35 €skladom
Emocio Sklo so skleneným viečkom Pink Flower vonná sviečka 93x142 mm9,15 €skladom
Emocio Sklo Dekor Pink Flower, vonná sviečka 70x62 mm2,15 €skladom
Celokovové zhášadlo čierne, 280x35x35mm4,70 €skladom
Celokovové zhášadlo čierne, 240x38x38mm6,75 €skladom
Zhášadlo celokovové 240x38x38mm, strieborné6,75 €skladom
Celokovové zhášadlo zlaté, 240x38x38mm8,10 €skladom
Celokovové zhášadlo ružové zlato, 240x38x38mm8,10 €skladom
Nožnice na knôt nerezová oceľ 180x57x28mm, čierna8,35 €skladom
Nožnice na knôt nerezová oceľ 180x57x28mm, strieborné8,85 €skladom
Nožnice na knôt nerezová oceľ 180x57x28mm, zlatá9,30 €skladom
Nožnice na knôt nerezová oceľ 180x57x28mm ružovo pozlátené9,30 €skladom
Elipsa kvety, sviečka 115x53x100 mm6,65 €skladom