Doba hoření: 43 hod
Vonná sviečka v skle Bolsius s vôňou Apple Cinammon, 95x95mm.
Vychutnajte si ovocnú vôňu Apple Cinnamon (jablko, škorica) s touto vonnou sviečkou v skle, ktorá prevonia váš domov a navodí pocit pokoja a pohody. Ak trávite radi dlhé zimné a jesenné alebo romantické večery, nenechajte si túto vôňu ujsť. Sviečka má rozmery 95x95mm, doba horenia až 43 hodín. Ideálne na relaxáciu a vytvorenie príjemnej atmosféry.
| Adresa výrobce/distributora | ul. Górecka 1, 60-201 Poznaň, PL |
| Email výrobce/distributora | marketing@pl.bolsius.com |
| Název výrobce/distributora | Bolsius Polska Sprzedaż sp. z o.o. |
| Šířka (cm) | 9,5 cm |
| Výška (cm) | 9,5 cm |
| Hloubka (cm) | 9,5 cm |
| Typ produktu | Vonná sviečka |
| Doba hoření | 43 hod |
| Hmotnost brutto | 679 gram |
| Barva | hnedá |
Bolsius 60ml True Scents Apple Cinnamon, vonné steblá7,15 €skladom
NovinkaBolsius Sklo 73x80 mm True Scents Apple Cinnamon, vonná sviečka4,15 €skladom
NovinkaBolsius Sklo 85x97 mm True Scents Apple Cinnamon, vonná sviečka6,65 €skladom
NovinkaBolsius Čajové Maxi 8ks True Scents Apple Cinnamon, vonné sviečky6,25 €skladom
Bolsius Aromatic 2.0 Vonná sviečka v skle, 90x63mm, Jablko cinamón4,75 €skladom