Doba hoření: 25 hod
| Adresa výrobce/distributora | Bolsius Polska Sprzedaż sp. z o.o. |
| Email výrobce/distributora | marketing@pl.bolsius.com |
| Název výrobce/distributora | ul. Górecka 1, 60-201 Poznaň, PL |
| Šířka (cm) | 7,3 cm |
| Výška (cm) | 8 cm |
| Hloubka (cm) | 7,3 cm |
| Typ produktu | Vonná sviečka |
| Doba hoření | 25 hod |
| Hmotnost brutto | 309 gram |
| Barva | hnedá |
Bolsius 60ml True Scents Apple Cinnamon, vonné steblá7,15 €skladom
NovinkaBolsius Sklo 85x97 mm True Scents Apple Cinnamon, vonná sviečka6,65 €skladom
NovinkaBolsius Čajové Maxi 8ks True Scents Apple Cinnamon, vonné sviečky6,25 €skladomVšetky práva vyhradené © Sviecky.sk 2026

