Doba hoření: 43 hod
Vonná sviečka v skle Bolsius s vôňou Lavender, 95x95mm.
Vychutnajte si jemnú vôňu Lavender (levanduľa) s touto vonnou sviečkou v skle, ktorá prevonia váš domov a navodí pocit pokoja a pohody. Sviečka má rozmery 95x95mm, doba horenia až 43 hodín. Ideálne na relaxáciu a vytvorenie príjemnej atmosféry.
| Adresa výrobce/distributora | ul. Górecka 1, 60-201 Poznaň, PL |
| Email výrobce/distributora | marketing@pl.bolsius.com |
| Název výrobce/distributora | Bolsius Polska Sprzedaż sp. z o.o. |
| Šířka (cm) | 9,5 cm |
| Výška (cm) | 9,5 cm |
| Hloubka (cm) | 9,5 cm |
| Typ produktu | Vonná sviečka |
| Doba hoření | 43 hod |
| Hmotnost brutto | 679 gram |
| Barva | fialová |
Bolsius Sklo 73x80 mm True Scents Lavender, vonná sviečka4,15 €nie je skladom
Bolsius Sklo 85x97 mm True Scents Lavender, vonná sviečka6,65 €skladom
NovinkaBolsius Valec ryhovaný 58x120 mm True Scents Lavender, vonná sviečka3,40 €skladom
NovinkaBolsius Votív 45x53 mm True Scents Lavender, vonná sviečka1,70 €skladom
NovinkaBolsius Čajové Maxi 8ks True Scents Lavender, vonné sviečky6,25 €skladom
NovinkaBolsius čajové vonné sviečky Lavender basic trojfarebné 18ks3,35 €nie je skladom
Bolsius vonná sviečka v skle Lavender Aromatic 2.0 90x63mm4,75 €nie je skladom
Bolsius Sensilight Vonná sviečka v skle s viečkom, 79x126mm, MIX - Vanilla, Lavender, Mango7,15 €skladom