| Barva | červená, zelená, biela |
| Typ produktu | Taška |
| Šířka (cm) | 18 cm |
| Výška (cm) | 23 cm |
| Hloubka (cm) | 8 cm |
| Název výrobce/distributora | Z - TRADE s. r. o. |
| Email výrobce/distributora | info@ztrade.eu |
| Adresa výrobce/distributora | třída Soukenická 93, Olivětín; 550 01 Broumov |
Emocio Vonná sviečka v skle Šťastné a veselé 93×142 mm so skleneným viečkom11,90 €skladom
Emocio Vonná sviečka v skle Šťastné a veselé 100×79 mm so skleneným viečkom7,85 €nie je skladom
Emocio Vonná sviečka v skle Šťastné a veselé 70×62 mm2,15 €nie je skladom
Taška darčeková 100x50x150 mm Šťastné a Veselé, biela, zelená, červená0,70 €nie je skladom
Taška darčeková 260x120x320 mm Šťastné a Veselé, biela, zelená, červená1,35 €nie je skladom
Zľava -22 %Kvetináč plechový 175x135x175mm klasik Šťastné a Veselé, farebná5,65 €
4,40 €skladom
Hrnček plech 500ml Šťastné a Veselé, farebná7,25 €skladom
Dóza plechová okrúhla s uchami – farebná14,15 €skladom
Elipsa 120x55x95 mm Šťastné a Veselé, sviečka7,05 €skladom
Valec 50x200 mm s kalendárom Šťastné a veselé, sviečka7,65 €skladom
Kónická 22x230 mm Šťastné a Veselé, sviečka1,60 €skladom
Emocio Valec 5ks 50x90 mm adventné čísla Šťastné a Veselé, sviečky12,45 €skladom