| Barva | farebná |
| Typ produktu | Hrnček |
| Šířka (cm) | 9,3 cm |
| Výška (cm) | 8 cm |
| Hloubka (cm) | 9,3 cm |
| Objem (ml) | 350 ml |
| Název výrobce/distributora | Z - TRADE s. r. o. |
| Email výrobce/distributora | info@ztrade.eu |
| Adresa výrobce/distributora | třída Soukenická 93, Olivětín; 550 01 Broumov |
Emocio Vonná sviečka v skle Šťastné a veselé 93×142 mm so skleneným viečkom11,90 €skladom
Emocio Vonná sviečka v skle Šťastné a veselé 100×79 mm so skleneným viečkom7,85 €skladom
Emocio Vonná sviečka v skle Šťastné a veselé 70×62 mm2,15 €skladom
Taška darčeková 180x80x230 mm Šťastné a Veselé, biela, zelená, červená0,90 €nie je skladom
Kvetináč plechový 175x135x175mm klasik Šťastné a Veselé, farebná5,65 €skladom
Dóza plechová okrúhla s uchami – farebná14,15 €skladom
Elipsa 120x55x95 mm Šťastné a Veselé, sviečka7,05 €skladom
Valec 50x200 mm s kalendárom Šťastné a veselé, sviečka7,65 €skladom
Kónická 22x230 mm Šťastné a Veselé, sviečka1,60 €skladom
NovinkaHrnček plechový 350 ml – farebné srdiečka7,25 €skladom
Hrnček keramika 250ml stromček, jeleň, vločka mix, farebná3,90 €nie je skladom
NovinkaHrnček keramika 2ks 150 ml srdce, mix farieb4,70 €nie je skladom
NovinkaHrnček kamenina 450 ml srdiečka, mix farieb4,70 €nie je skladom
NovinkaHrnček kamenina 350 ml srdiečka mix, krémová4,30 €skladom
Hrnček kamenina 450 ml kvietky mix, farebná4,70 €skladom
Hrnček keramika 380ml CHRISTMAS GLORY v krabičke, červená, krémová,8,65 €skladom
NovinkaHrnček keramika srdiečka, v mixe farieb 300 ml3,25 €skladom
Emocio Valec 5ks 50x90 mm adventné čísla Šťastné a Veselé, sviečky12,45 €skladom