Béžová LED sviečok s časovačom - dekoratívne a bezpečné svietenie pre útulnú atmosféru.
Táto LED sviečka s rozmermi 60 × 115, 65 × 115 a 70 × 115 mm s časovačom je ideálna pre stolné dekorácie, aranžmány a vianočnú výzdobu. Béžová farba dodáva interiéru jemný a hrejivý vzhľad. LED svetlo poskytuje bezpečné svietenie bez otvoreného plameňa. Sviečky je možné použiť samostatne alebo ako súpravu na vytvorenie štýlového a útulného prostredia. Tovar je dodávaný v mixe. Doručovaný tovar je vyberaný náhodne a nie je možné vybrať konkrétne prevedenie. Produkt na svoje fungovanie potrebuje batérie, batérie nie sú súčasťou balenia.
| Hmotnost brutto | 135 gram |
| Barva | krémová |
| Typ produktu | Sviečka |
| Šířka (cm) | 7 cm |
| Hloubka (cm) | 7 cm |
| Výška (cm) | 11,5 cm |
| Rozměr | 6x11,5/6,5x11,5/7x11,5 |
| Adresa výrobce/distributora | Distelweg 88, Amsterdam, 1031 HH |
| Email výrobce/distributora | info@koopmanint.com |
| Název výrobce/distributora | Koopmann International b.v. |
LED sviečka polypropylén 50x50x80 mm – priehľadná2,25 €nie je skladom
LED sviečka v skle s časovačom 50x50x70 mm – dymová4,70 €skladom
LED sviečka v skle s časovačom 75x75x100 mm – dymová6,45 €skladom
LED sviečka v tvare anjela – vosk/polypropylén s časovačom8,90 €skladom
LED sviečka 75x75x125mm plápolajúca povrchová úprava s časovačom, hnedá5,65 €skladom
LED sviečka 50x65mm plápolajúca s časovačom, červená2,40 €skladom
LED sviečka 70x90mm plápolajúca s časovačom, červená3,35 €skladom
LED sviečka 2ks 250mm kvetinová povrchová úprava s časovačom a diaľkovým ovládačom, mix farba7,15 €skladom
LED sviečka 2ks 380mm kónická s časovačom a diaľkovým ovládačom, mix farieb7,85 €skladom
LED sviečka 2ks 380mm kónická s časovačom a diaľkovým ovládačom, šedá7,85 €skladom
NovinkaLED sviečka 2ks 380mm kónická s časovačom a diaľkovým ovládačom, červená7,85 €skladom
Cintorínska LED sviečka Rainbow, plast, 30 dní2,95 €skladom
Cintorínska LED sviečka Classic, plast, 30 dní2,95 €skladom
LED sviečka 75x130mm plápolajúci s časovačom, mix farieb5,15 €skladom
LED sviečka 75x75x100mm plápolajúca povrchová úprava s časovačom, mix farieb4,85 €skladom
LED sviečka 75x75x125mm plápolajúca povrchová úprava s časovačom, mix farieb5,80 €skladom
LED sviečka v skle 75x125mm s reálnym plameňom geometrický tvar, biela9,40 €skladom
LED sviečka v skle 75x150mm s reálnym plameňom geometrický tvar, biela10,15 €skladom
LED sviečka 47x110mm povrchová úprava, priehľadná1,60 €skladom
LED sviečka akrylová, sivá 47x57mm1,80 €skladom
LED sviečka set 3ks 75X100/75X125/75X150 s reálnym plameňom a časovačom, biela38,00 €skladom