LED sviečka s tancujúcim plameňom v krémovej farbe. Batérie nie sú súčasťou balenia.
Vychutnajte si relaxačnú chvíľku s LED sviečkami s tancujúcim plameňom, ktoré vytvoria príjemnú atmosféru skutočných sviečok bez rizika požiaru alebo kvapkania vosku. Plameň sviečky sa pohybuje a vytvára dojem skutočného ohňa. Tieto sviečky sú napájané batériami, vďaka čomu sú prenosné a vhodné pre každú príležitosť. Sviečka je ideálna ako bezpečná náplň do lucerny alebo aj ako domáca dekorácia. Balenie obsahuje 1 sviečku so svietivosťou až 72 hodín. Batérie nie sú súčasťou balenia: typ batérie 3xAAA.
| Hmotnost brutto | 132 gram |
| Barva | krémová |
| Typ produktu | Sviečka |
| Šířka (cm) | 7,5 cm |
| Hloubka (cm) | 7,5 cm |
| Výška (cm) | 15 cm |
| Adresa výrobce/distributora | třída Soukenická 93, Olivětín; 550 01 Broumov |
| Email výrobce/distributora | info@ztrade.eu |
| Název výrobce/distributora | Z - TRADE s. r. o. |
LED sviečka 50x65mm plápolajúca s časovačom, červená2,40 €skladom
LED sviečka 70x90mm plápolajúca s časovačom, červená3,35 €skladom
LED sviečka polypropylén 50x50x80 mm – priehľadná2,25 €nie je skladom
LED sviečka v skle s časovačom 50x50x70 mm – dymová4,70 €skladom
LED sviečka v skle s časovačom 75x75x100 mm – dymová6,45 €skladom
LED sviečka v tvare anjela – vosk/polypropylén s časovačom8,90 €skladom
LED sviečka 75x75x125mm plápolajúca povrchová úprava s časovačom, hnedá5,65 €skladom
LED sviečka 2ks 250mm kvetinová povrchová úprava s časovačom a diaľkovým ovládačom, mix farba7,15 €skladom
LED sviečka 2ks 380mm kónická s časovačom a diaľkovým ovládačom, mix farieb7,85 €skladom
LED sviečka 2ks 380mm kónická s časovačom a diaľkovým ovládačom, šedá7,85 €skladom
NovinkaLED sviečka 2ks 380mm kónická s časovačom a diaľkovým ovládačom, červená7,85 €skladom
Cintorínska LED sviečka Rainbow, plast, 30 dní2,95 €skladom
Cintorínska LED sviečka Classic, plast, 30 dní2,95 €skladom
LED sviečka 75x130mm plápolajúci s časovačom, mix farieb5,15 €skladom
LED sviečka 75x75x100mm plápolajúca povrchová úprava s časovačom, mix farieb4,85 €skladom
LED sviečka 75x75x125mm plápolajúca povrchová úprava s časovačom, mix farieb5,80 €skladom
LED sviečka v skle 75x125mm s reálnym plameňom geometrický tvar, biela9,40 €skladom
LED sviečka v skle 75x150mm s reálnym plameňom geometrický tvar, biela10,15 €skladom
LED sviečka 47x110mm povrchová úprava, priehľadná1,60 €skladom
LED sviečka akrylová, sivá 47x57mm1,80 €skladom
LED sviečka set 3ks 75X100/75X125/75X150 s reálnym plameňom a časovačom, biela38,00 €skladom