Doba hoření: 30 hod
Emocio vonná sviečka v skle French Lavender so skleneným viečkom 76x125mm
Charakter vůně:
Kvetinové
Emocio vonná sviečka v skle French Lavender je skvelým riešením pre každého, kto hľadá ideálnu dekoráciu a zároveň upokojujúcu vôňu. Sklenené viečko pomáha uchovávať jej sviežosť a dlho trvajúcu vôňu. Sviečka prinesie do vášho domova pokoj a pohodu. Jej rozmery sú 76x125mm.
| Adresa výrobce/distributora | třída Soukenická 93, Olivětín; 550 01 Broumov |
| Email výrobce/distributora | info@ztrade.eu |
| Název výrobce/distributora | Z - TRADE s. r. o. |
| Šířka (cm) | 7,6 cm |
| Výška (cm) | 12,5 cm |
| Hloubka (cm) | 7,6 cm |
| Typ produktu | Vonná sviečka |
| Doba hoření | 30 hod |
| Hmotnost netto (g) | 198 gram |
| Hmotnost brutto | 477 gram |
| Barva | fialová |
EUH208 - Obsahuje ... . Může způsobit alergickou reakci.
EUH210 - Na vyžádání je k dispozici bezpečnostní list.
Obsah nebezpečných látok: Linalylacetát; linalool; Geranylacetát; Neryl acetát
Emocio vonná sviečka v skle Lavender so skleneným viečkom 57x85mm2,40 €skladom
Celokovové zhášadlo čierne, 280x35x35mm4,70 €skladom
Celokovové zhášadlo čierne, 240x38x38mm6,75 €skladom
Zhášadlo celokovové 240x38x38mm, strieborné6,75 €skladom
Celokovové zhášadlo zlaté, 240x38x38mm8,10 €skladom
Celokovové zhášadlo ružové zlato, 240x38x38mm8,10 €skladom
Nožnice na knôt nerezová oceľ 180x57x28mm, čierna8,35 €skladom
Nožnice na knôt nerezová oceľ 180x57x28mm, strieborné8,85 €skladom
Nožnice na knôt nerezová oceľ 180x57x28mm, zlatá9,30 €skladom
Nožnice na knôt nerezová oceľ 180x57x28mm ružovo pozlátené9,30 €skladom