Doba hoření: 20 hod
Emocio vonná sviečka v skle French Lavender so skleneným viečkom 60x112mm
Charakter vůně:
Kvetinové
Emocio vonná sviečka v skle French Lavender s viečkom je ideálnou voľbou pre všetkých, ktorí si želajú privítať do svojho domova jemnú a upokojujúcu vôňu levandule. Sklenené viečko zaisťuje, že vôňa zostane čerstvá a sviečka vydrží dlho horieť. Táto sviečka prispieva k vytvoreniu pokojnej a príjemnej atmosféry. Jej rozmery sú 60x112mm.
| Adresa výrobce/distributora | třída Soukenická 93, Olivětín; 550 01 Broumov |
| Email výrobce/distributora | info@ztrade.eu |
| Název výrobce/distributora | Z - TRADE s. r. o. |
| Šířka (cm) | 6 cm |
| Výška (cm) | 11,2 cm |
| Hloubka (cm) | 6 cm |
| Typ produktu | Vonná sviečka |
| Doba hoření | 20 hod |
| Hmotnost netto (g) | 85 gram |
| Hmotnost brutto | 277 gram |
| Barva | fialová |
EUH208 - Obsahuje ... . Může způsobit alergickou reakci.
EUH210 - Na vyžádání je k dispozici bezpečnostní list.
Obsah nebezpečných látok: Linalylacetát; linalool; Geranylacetát; Neryl acetát
Emocio vonná sviečka v skle Lavender so skleneným viečkom 57x85mm2,40 €skladom
Celokovové zhášadlo čierne, 280x35x35mm4,70 €skladom
Celokovové zhášadlo čierne, 240x38x38mm6,75 €skladom
Zhášadlo celokovové 240x38x38mm, strieborné6,75 €skladom
Celokovové zhášadlo zlaté, 240x38x38mm8,10 €skladom
Celokovové zhášadlo ružové zlato, 240x38x38mm8,10 €skladom
Nožnice na knôt nerezová oceľ 180x57x28mm, čierna8,35 €skladom
Nožnice na knôt nerezová oceľ 180x57x28mm, strieborné8,85 €skladom
Nožnice na knôt nerezová oceľ 180x57x28mm, zlatá9,30 €skladom
Nožnice na knôt nerezová oceľ 180x57x28mm ružovo pozlátené9,30 €skladom