Doba hoření: 32 hod
| Adresa výrobce/distributora | Sloneczna 9A, 66-003 Droszków, PL |
| Email výrobce/distributora | biuro@adam.zgora.pl |
| Název výrobce/distributora | Przedsiebiorstwo Wielobranźowe "ADAM" Adam Kedzierski |
| Šířka (cm) | 8 cm |
| Výška (cm) | 8 cm |
| Hloubka (cm) | 8 cm |
| Typ produktu | Vonná sviečka |
| Doba hoření | 32 hod |
| Hmotnost netto (g) | 170 gram |
| Hmotnost brutto | 564 gram |
| Barva | červená, hnedá, krémová |
Celokovové zhášadlo čierne, 280x35x35mm4,70 €skladom
Celokovové zhášadlo čierne, 240x38x38mm6,75 €skladom
Zhášadlo celokovové 240x38x38mm, strieborné6,75 €skladom
Celokovové zhášadlo zlaté, 240x38x38mm8,10 €skladom
Celokovové zhášadlo ružové zlato, 240x38x38mm8,10 €skladom
Nožnice na knôt nerezová oceľ 180x57x28mm, čierna8,35 €skladom
Nožnice na knôt nerezová oceľ 180x57x28mm, strieborné8,85 €skladom
Nožnice na knôt nerezová oceľ 180x57x28mm, zlatá9,30 €skladom
Nožnice na knôt nerezová oceľ 180x57x28mm ružovo pozlátené9,30 €skladomVšetky práva vyhradené © Sviecky.sk 2026
