Dizajnový kvetináč na pevnom podstavci prináša moderný vzhľad a zároveň zvýrazní každú rastlinu. Skvele sa hodí do interiéru aj na zastrešené vonkajšie priestory. Vyrobený z ľahkého a odolného plastu. Ponúkame ho v jednej univerzálnej veľkosti a piatich štýlových farbách, ktoré doladia každý kút vášho domova.
| Barva | hnedá |
| Typ produktu | Kvetináč |
| Hmotnost brutto | 197 gram |
| Šířka (cm) | 22 cm |
| Výška (cm) | 13 cm |
| Hloubka (cm) | 22 cm |
| Rozměr | 22x13 cm |
| Název výrobce/distributora | ADMIT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA |
| Email výrobce/distributora | marketing@admit.pl |
| Adresa výrobce/distributora | ul. Stary Dwór 16, 43-436 Górki Wielkie,PL |
Zľava -12 %AGRO Tyčinkové hnojivo univerzál2,05 €
1,80 €skladom
Zľava -13 %AGRO Tekuté hnojivo pre izbové rastliny3,45 €
3,00 €nie je skladom
Zľava -13 %AGRO Kvapalné hnojivo univerzálne3,45 €
3,00 €nie je skladom
Zľava -10 %AGRO FLORIA PREMIUM Substrát pre orchidey 3 l4,15 €
3,70 €nie je skladom
Zľava -12 %AGRO Mšice - Molice STOP3,15 €
2,75 €nie je skladomVšetky práva vyhradené © Sviecky.sk 2026
