| Hmotnost brutto | 51 gram |
| Barva | biela, hnedá |
| Typ produktu | Dekorácia |
| Šířka (cm) | 0 cm |
| Výška (cm) | 3,5 cm |
| Hloubka (cm) | 0 cm |
| Rozměr | 15x4x12 |
| Název výrobce/distributora | Z - TRADE s. r. o. |
| Email výrobce/distributora | info@ztrade.eu |
| Adresa výrobce/distributora | třída Soukenická 93, Olivětín; 550 01 Broumov |
NovinkaZáves vajíčko drevené 30 mm, 12 ks - bodky červené, biele6,10 €skladom
NovinkaZáves vajíčka plastové 60 mm, 12 ks biela2,65 €skladom
NovinkaZáves vajíčka plastové 60 mm, 12 ks prírodný mix farieb4,70 €skladom
NovinkaZáves vajíčka drevené 30 mm, 12 ks mix farieb8,65 €skladom
Kraslice plast 24ks 30mm pruhy, kvietky v krabičke, mix farieb6,50 €skladom
Vajíčko biele 12ks, 40 mm3,10 €skladom
Kraslice plastové 12ks 50mm v krabičke mix, biela, žltá6,35 €skladom
Veľkonočné vajíčko 50x50x70mm bodka, pruhovaná zmes, prírodná4,85 €skladom
NovinkaKraslice 2 ks 45x65mm motív kvietky mix, farebná3,10 €skladom
Kraslice, 6 ks, metalické farby mix3,20 €skladomVšetky práva vyhradené © Sviecky.sk 2026