| Hmotnost netto (g) | 12 gram |
| Barva | farebná |
| Typ produktu | Dekorácia |
| Šířka (cm) | 4,5 cm |
| Výška (cm) | 6,5 cm |
| Hloubka (cm) | 4,5 cm |
| Rozměr | 94x45x100mm |
| Název výrobce/distributora | Koopmann International b.v. |
| Email výrobce/distributora | info@koopmanint.com |
| Adresa výrobce/distributora | Distelweg 88, Amsterdam, 1031 HH |
NovinkaZáves vajíčko drevené 30 mm, 12 ks - bodky červené, biele6,10 €skladom
NovinkaZáves vajíčka plastové 60 mm, 12 ks biela2,65 €skladom
NovinkaZáves vajíčka plastové 60 mm, 12 ks prírodný mix farieb4,70 €skladom
NovinkaZáves vajíčka drevené 30 mm, 12 ks mix farieb8,65 €skladom
Kraslice plast 24ks 30mm pruhy, kvietky v krabičke, mix farieb6,50 €skladom
Veľkonočné vajíčko 40x40x55mm bodka, pruhovaná zmes, prírodná1,90 €skladom
Vajíčko biele 12ks, 40 mm3,10 €skladom
Kraslice plastové 12ks 50mm v krabičke mix, biela, žltá6,35 €skladom
Veľkonočné vajíčko 50x50x70mm bodka, pruhovaná zmes, prírodná4,85 €skladom
Kraslice, 6 ks, metalické farby mix3,20 €skladom