Doba hoření: 3x17 hod
Charakter vůně:
Sladké a korenisté
| Adresa výrobce/distributora | třída Soukenická 93, Olivětín; 550 01 Broumov |
| Email výrobce/distributora | info@ztrade.eu |
| Název výrobce/distributora | Z - TRADE s. r. o. |
| Šířka (cm) | 5,1 cm |
| Výška (cm) | 5,2 cm |
| Hloubka (cm) | 5,1 cm |
| Rozměr | 19,6x7,4x5,5 |
| Typ produktu | Vonná sviečka |
| Doba hoření | 3x17 hod |
| Hmotnost netto (g) | 3x40 gram |
| Hmotnost brutto | 533 gram |
| Barva | červená |
EUH208 - Obsahuje ... . Může způsobit alergickou reakci.
Obsah nebezpečných látok: citroník čínský deterpenovaná silice, isoeugenol, (směs cis/trans izomerů)
Emocio Sklo 56x55 mm 2 ks v plastovej krabičke Spiced Apple vonná sviečka2,00 €skladom
Emocio Sklo 57x85 mm so sklenným viečkom Spiced Apple vonná sviečka2,40 €skladom
Emocio Sklo 76x125 mm so skleneným viečkom Spiced Apple vonná sviečka4,45 €skladom
Emocio Sklo 60x112 mm so skleneným viečkom Spiced Apple vonná sviečka2,15 €skladom
Celokovové zhášadlo čierne, 280x35x35mm4,70 €skladom
Celokovové zhášadlo čierne, 240x38x38mm6,75 €skladom
Zhášadlo celokovové 240x38x38mm, strieborné6,75 €skladom
Celokovové zhášadlo zlaté, 240x38x38mm8,10 €skladom
Celokovové zhášadlo ružové zlato, 240x38x38mm8,10 €skladom
Nožnice na knôt nerezová oceľ 180x57x28mm, čierna8,35 €skladom
Nožnice na knôt nerezová oceľ 180x57x28mm, strieborné8,85 €skladom
Nožnice na knôt nerezová oceľ 180x57x28mm, zlatá9,30 €skladom
Nožnice na knôt nerezová oceľ 180x57x28mm ružovo pozlátené9,30 €skladom