Doba hoření: 75 hod
| Doba hoření | 75 hod |
| Hmotnost brutto | 547 gram |
| Barva | červená |
| Typ produktu | Sviečka |
| Šířka (cm) | 6,8 cm |
| Hloubka (cm) | 6,8 cm |
| Výška (cm) | 20 cm |
| Adresa výrobce/distributora | ul. Górecka 1, 60-201 Poznaň, PL |
| Email výrobce/distributora | marketing@pl.bolsius.com |
| Název výrobce/distributora | Bolsius Polska Sprzedaż sp. z o.o. |
Zľava -37 %NovinkaBolsius Valec 58x80 mm Delicated Red, červená sviečka1,75 €
1,10 €skladom
Zľava -35 %NovinkaBolsius Domáce 8ks 20x170 Delicate Red sviečky, červená4,60 €
2,95 €skladom
Zľava -35 %NovinkaBolsius Kónická 8ks 24x245 Delicate Red sviečky, červená6,50 €
4,20 €skladom
Zľava -37 %NovinkaBolsius Valec 58x120 Delicate Red sviečka, červená2,80 €
1,75 €skladom
Zľava -35 %NovinkaBolsius Valec 58x150 Delicate Red sviečka, červená3,40 €
2,20 €skladomVšetky práva vyhradené © Sviecky.sk 2026
