Doba hoření: 85 hod
| Doba hoření | 85 hod |
| Hmotnost brutto | 615 gram |
| Barva | biela |
| Typ produktu | Sviečka |
| Šířka (cm) | 6,8 cm |
| Hloubka (cm) | 6,8 cm |
| Výška (cm) | 8 cm |
| Adresa výrobce/distributora | ul. Górecka 1, 60-201 Poznaň, PL |
| Email výrobce/distributora | marketing@pl.bolsius.com |
| Název výrobce/distributora | Bolsius Polska Sprzedaż sp. z o.o. |
Zľava -37 %NovinkaBolsius Rustic Domáca 23x270mm Cloudy White, biela sviečka1,60 €
1,00 €skladom
Zľava -35 %Bolsius Rustic Shine Valec 68x130mm Cloudy White, biela sviečka5,05 €
3,25 €skladomVšetky práva vyhradené © Sviecky.sk 2026