Doba hoření: 5 hod
| Doba hoření | 5 hod |
| Hmotnost brutto | 389 gram |
| Barva | sivá |
| Typ produktu | Sviečka |
| Šířka (cm) | 2 cm |
| Hloubka (cm) | 2 cm |
| Výška (cm) | 17 cm |
| Rozměr | 8,3x4,1x17,6 cm |
| Adresa výrobce/distributora | ul. Górecka 1, 60-201 Poznaň, PL |
| Email výrobce/distributora | marketing@pl.bolsius.com |
| Název výrobce/distributora | Bolsius Polska Sprzedaż sp. z o.o. |
Zľava -37 %NovinkaBolsius Valec 58x120 Stormy Grey sviečka, šedá2,80 €
1,75 €skladom
Zľava -35 %Bolsius Kónická 8ks 24x245 Stormy Grey sviečky, šedá6,50 €
4,20 €skladom
Zľava -37 %Bolsius Valec 58x80 Stormy Grey sviečka, šedá1,75 €
1,10 €skladom
Zľava -35 %Bolsius Valec 58x150 Stormy Grey sviečka, šedá3,40 €
2,20 €skladom
Zľava -36 %Bolsius Valec 68x200 Stormy Grey sviečka, šedá6,20 €
3,95 €skladomVšetky práva vyhradené © Sviecky.sk 2026

