Doba hoření: 18x3,5 hod
| Adresa výrobce/distributora | ul. Górecka 1, 60-201 Poznaň, PL |
| Email výrobce/distributora | marketing@pl.bolsius.com |
| Název výrobce/distributora | Bolsius Polska Sprzedaż sp. z o.o. |
| Šířka (cm) | 0 cm |
| Výška (cm) | 0 cm |
| Hloubka (cm) | 0 cm |
| Rozměr | 11,7x3x11,7 |
| Typ produktu | Vonná sviečka |
| Doba hoření | 18x3,5 hod |
| Hmotnost brutto | 257 gram |
| Barva | biela, žltá, krémová |
NovinkaBolsius Sklo 73x80 mm True Scents Vanilla, vonná sviečka4,15 €skladom
NovinkaBolsius Sklo 85x97 mm True Scents Vanilla, vonná sviečka6,65 €skladom
NovinkaBolsius Valec ryhovaný 58x120 mm True Scents Vanilla, vonná sviečka3,40 €skladom
NovinkaBolsius Votív 45x53 mm True Scents Vanilla, vonná sviečka1,70 €skladom
Bolsius Čajové Maxi 8ks True Scents Vanilla, vonné sviečky5,80 €skladom
Bolsius Aromatic 2.0 Vonná sviečka v skle, 80x50 mm, Vanilka3,60 €skladom
Bolsius Aromatic 2.0 Vonná sviečka v skle, 95x95mm, Vanilla8,35 €skladomVšetky práva vyhradené © Sviecky.sk 2026
