Difuzér vône Bolsius Mango s tyčinkami. Objem 45 ml.
Elegantný vonný difuzér Bolsius s vôňou manga sa stane obľúbenou dekoráciou vašej domácnosti. Nechajte sviežu ovocnú vôňu manga preniknúť do vášho domova a krásne ho prevoňajte. Vôňa sa začne uvoľňovať po vložení tyčiniek do difuzéra. Intenzitu vône môžete regulovať počtom tyčiniek v difuzéri. Vonný difuzér je vhodný aj ako darček pre vašich blízkych. Objem 45 ml. Trvácnosť vône 4 - 6 týždňov. Intenzita vône: mierna.
| Hmotnost brutto | 179 gram |
| Objem (ml) | 45 ml |
| Hmotnost (g) | 179 gram |
| Barva | číra |
| Typ produktu | Bytová vôňa |
| Šířka (cm) | 6 cm |
| Výška (cm) | 17 cm |
| Hloubka (cm) | 6 cm |
| Název výrobce/distributora | Bolsius Polska Sprzedaż sp. z o.o. |
| Adresa výrobce/distributora | ul. Górecka 1, 60-201 Poznaň, PL |
| Email výrobce/distributora | marketing@pl.bolsius.com |
NovinkaBolsius Sklo 73x80 mm True Scents Mango, vonná sviečka4,15 €skladom
NovinkaBolsius Sklo 85x97 mm True Scents Mango, vonná sviečka6,65 €skladom
NovinkaBolsius Čajové Maxi 8ks True Scents Mango, vonné sviečky6,25 €skladom
Bolsius Čajové 6ks True Scents Mango, vonné sviečky1,55 €skladom
Bolsius Čajové 30ks Mango basic trojfarebné, vonné sviečky5,10 €skladom
Bolsius Aromatic Creations Vosk 8ks Exotic Mango2,70 €skladom
NovinkaBolsius Čajové 18ks Mango basic trojfarebné, vonné sviečky3,35 €skladom