| Hmotnost brutto | 0 gram |
| Typ produktu | Dekorácia |
| Šířka (cm) | 4 cm |
| Výška (cm) | 5,5 cm |
| Hloubka (cm) | 4 cm |
| Název výrobce/distributora | Koopmann International b.v. |
| Email výrobce/distributora | info@koopmanint.com |
| Adresa výrobce/distributora | Distelweg 88, Amsterdam, 1031 HH |
Zľava -40 %Kraslice plast 24ks 30mm pruhy, kvietky v krabičke, mix farieb6,50 €
3,85 €skladom
Zľava -40 %Kraslice plastové 12ks 50mm v krabičke mix, biela, žltá6,35 €
3,80 €skladom
Zľava -31 %Veľkonočné vajíčko 50x50x70mm bodka, pruhovaná zmes, prírodná4,85 €
3,30 €skladom
Zľava -16 %NovinkaKraslice 2 ks 45x65mm motív kvietky mix, farebná3,10 €
2,60 €skladom
Zľava -31 %Kraslice, 6 ks, metalické farby mix3,20 €
2,20 €skladomVšetky práva vyhradené © Sviecky.sk 2026






