| Hmotnost brutto | 200 gram |
| Typ produktu | Taška |
| Šířka (cm) | 54 cm |
| Výška (cm) | 44 cm |
| Hloubka (cm) | 16 cm |
| Velikost | Veľká |
| Název výrobce/distributora | PAW SP. z.o.o. |
| Email výrobce/distributora | office@pawdecor.com |
| Adresa výrobce/distributora | Nektarowa 9,62 002 Suchy Las,PL |
Všetky práva vyhradené © Sviecky.sk 2026
