info@sviecky.sk +421 220 924 524 (PO-PÁ 7:00-17:00)
Doprava zadarmo pre objednávky nad 50,00 €.

Doprava a platba


Poštovné zadarmo pri objednávke nad 50 €.

Spôsob dopravy

  • Packeta - 2,60 €
  • SPS - 4 €

Spôsob platby

  • On-line platobnou kartou: zadarmo
  • Bankovým prevodom: zadarmo
  • Dobierka - 1 €

Spôsob dopravy - detail

Packeta

Tovar je Vám doručený na vybranú pobočku do druhého pracovného dňa od odovzdania zásielky dopravcovi. Zásielky expedujeme každý pracovný deň*. O dodaní zásielky ste kontaktovaní prepravcom.

SPS

Tovar je Vám doručený na zadanú adresu do druhého pracovného dňa od odovzdania zásielky dopravcovi. Zásielky expedujeme každý pracovný deň*. Pred dodaním zásielky ste kontaktovaní prepravcom, ktorý s vami dojedná čas doručenia.


Způsob platby - detail

Dobierkou

Platbu vykonáte u kuriéra alebo poštového doručovateľa pri prevzatí objednaného tovaru.

Platba on-line platobnou kartou

Po odoslaní objednávky ste presmerovaní na platobnú bránu a vyzvaní na platbu kartou. Po úspešnom zaplatení ste informovaní o dokončení objednávky späť na našich stránkach. Pokyn na platbu je tiež zaslaný v e-maile, ktorý obdržíte po odoslaní objednávky. Ak bola platba úspešne odoslaná na konci procesu objednávku, túto výzvu môžete ignorovať.

Platba bankovým prevodom

Po odoslaní objednávky je najskôr objednávka vychystaná. K tomu väčšinou dôjde do druhého pracovného dňa. Potom Vám bude na e-mailovú adresu odoslaná zálohová (proforma) faktúra s príkazom na úhradu. Doba medzi odoslaním platby a jej pripísaním na náš účet je obvykle 1-3 pracovné dni z dôvodu bankových prevodov. Pri platbe vopred na účet najskôr čakáme na prijatie platby. Až potom tovar expedujeme.


Číslo bankového účtu

7306782/0800 vedený u České spořitelny a.s.
IBAN: CZ0908000000000007306782


*Expedícia

Tovar expedujeme do druhého pracovného dňa od obdržania objednávky pri platbe kartou či dobierkou, v prípade platby bankovým prevodom najskôr čakáme na pripísanie čiastky na náš bankový účet. Počas sezóny v období októbra až decembra alebo v prípade mimoriadnych akcií (deň dopravy zadarmo, výpredaje) sa doba expedície môže predĺžiť na dva, tri, výnimočne potom na viac pracovných dní.

Všetky práva vyhradené © Sviecky.sk 2024