| Hmotnost netto (g) | 0,492 gram |
| Barva | biela |
| Typ produktu | Dekorácia |
| Šířka (cm) | 14,5 cm |
| Výška (cm) | 21,5 cm |
| Hloubka (cm) | 13 cm |
| Rozměr | 185x257x155mm |
| Název výrobce/distributora | KWIATOLANDIA PROSTA SPÓŁKA AKCYJNA |
| Email výrobce/distributora | sekretariat@kwitolandia.com.pl |
| Adresa výrobce/distributora | ul. Porcelanowa 23A lok. 202 40 - 246 Katowice |
Všetky práva vyhradené © Sviecky.sk 2026
