| Hmotnost brutto | 640 gram |
| Barva | mix farieb |
| Typ produktu | Lampa |
| Šířka (cm) | 13 cm |
| Výška (cm) | 15,5 cm |
| Hloubka (cm) | 13 cm |
| Název výrobce/distributora | Koopmann International b.v. |
| Email výrobce/distributora | info@koopmanint.com |
| Adresa výrobce/distributora | Distelweg 88, Amsterdam, 1031 HH |
Zľava -32 %Lampa s uchom sklo 130x155mm na sviečku, červená6,50 €
4,40 €skladom
Zľava -32 %Lampa s uchom sklo 130x155mm na sviečku, fialová6,50 €
4,40 €skladom
Zľava -32 %Lampa s uchom sklo 130x155mm na sviečku, zelená6,50 €
4,40 €skladom
Zľava -32 %Lampa s uchom sklo 130x155mm na sviečku, žltá6,50 €
4,40 €skladomVšetky práva vyhradené © Sviecky.sk 2026




