| Barva | prírodná |
| Typ produktu | Dekorácia |
| Šířka (cm) | 20,5 cm |
| Výška (cm) | 36 cm |
| Hloubka (cm) | 20,5 cm |
| Název výrobce/distributora | Z - TRADE s. r. o. |
| Email výrobce/distributora | info@ztrade.eu |
| Adresa výrobce/distributora | třída Soukenická 93, Olivětín; 550 01 Broumov |
Zľava -21 %NovinkaOšiatka prútené 380x380x150mm, hnedá9,85 €
7,75 €skladom
Zľava -21 %NovinkaOšiatka prútené 420x170x100/550x210x115mm, hnedá13,80 €
10,80 €skladom
Zľava -21 %NovinkaOšiatka prútené 200x200x70mm, biela2,85 €
2,25 €skladom
Zľava -23 %NovinkaOšiatka prútené 250x250x70mm, biela3,60 €
2,75 €skladom
Zľava -21 %NovinkaKošík prútený 220x220x290mm, prírodný7,85 €
6,15 €skladom
Zľava -21 %NovinkaKošík prútený 260x220x290mm, prírodný7,85 €
6,15 €skladom
Zľava -21 %NovinkaKvetináč prútený 205x205x390mm lucernička, prírodná13,00 €
10,25 €skladomVšetky práva vyhradené © Sviecky.sk 2026
