Doba hoření: 18 hod
| Šířka (cm) | 8,5 cm |
| Výška (cm) | 12,3 cm |
| Hloubka (cm) | 8,5 cm |
| Typ produktu | Vonná sviečka |
| Doba hoření | 18 hod |
| Hmotnost netto (g) | 85 gram |
| Hmotnost brutto | 327 gram |
| Barva | červená |
EUH208 - Obsahuje ... . Může způsobit alergickou reakci.
Obsah nebezpečných látok: citroník čínský deterpenovaná silice, isoeugenol, (směs cis/trans izomerů)
Emocio Sklo 56x55 mm 2 ks v plastovej krabičke Spiced Apple vonná sviečka2,00 €skladom
Emocio Sklo farebné 51x51x52 mm 3 ks Spiced Apple vonná sviečka5,70 €skladom
Emocio Sklo 57x85 mm so sklenným viečkom Spiced Apple vonná sviečka2,40 €skladom
Emocio Sklo 76x125 mm so skleneným viečkom Spiced Apple vonná sviečka4,45 €skladom
Emocio Sklo 60x112 mm so skleneným viečkom Spiced Apple vonná sviečka2,15 €skladomVšetky práva vyhradené © Sviecky.sk 2026