AGRO KRISTALON Plod a kvet je kryštalické, vo vode rozpustné hnojivo určené na rýchlejší začiatok produkčného obdobia rastlín.
AGRO KRISTALON Plod a kvet je kryštalické, vo vode rozpustné hnojivo určené na rýchlejší začiatok produkčného obdobia rastlín. Podporuje vyššie liahnutie a vyfarbenie kvetov a plodov. Kristalon je univerzálne použiteľný pre ovocie, zeleninu, okrasné rastliny vrátane balkónových a ovocné stromy. Zabraňuje žltnutiu listov.
Hnojivo je rýchlo pôsobiace a podporuje produkciu rastlín.
Vždy sa riaďte informáciami uvedenými na etikete
výrobku.
| Hmotnost brutto | 550 gram |
| Výška (cm) | 14 cm |
| Šířka (cm) | 14 cm |
| Hloubka (cm) | 4,3 cm |
| Hmotnost netto (g) | 500 gram |
| Název výrobce/distributora | AGRO CS a.s. |
| Email výrobce/distributora | hladikova@agrocs.cz |
| Adresa výrobce/distributora | Říkov 265, 552 03 Říkov, Česká republika |
GHS03 - Oxidačné látky
GHS07 - Dráždivé látky
Signální slovo: VAROVÁNÍ
H319 - Způsobuje vážné podráždění očí.
P101 - Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.
P102 - Uchovávejte mimo dosah dětí.
P210 - Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření.
P220 - Uchovávejte odděleně od oděvů a jiných hořlavých materiálů.
P264 - Po manipulaci si důkladně omyjte ruce a zasáhnuté části těla.
P280 - Používejte ochranné rukavice/ochranné brýle/obličejový štít.
P305+P351+P338 - PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování.
P337+P313 - Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.
P370+P378 - V případě požáru: K uhašení použijte vodní mlha, pěna odolná vůči alkoholu, hasící prášek, kysličník uhličitý.
P501 - Odstraňte obsah/obal podle státních předpisů.
H272 - Může zesílit požár; oxidant