Umelé kvety plast ruže v mixe farieb 640mm
Tento mix farebných ruží je ideálny na pridanie živosti do akejkoľvek miestnosti. Ich rozmery sú 640mm.
| Hmotnost brutto | 24 gram |
| Barva | mix farieb |
| Typ produktu | Dekorácia |
| Šířka (cm) | 10 cm |
| Výška (cm) | 64 cm |
| Hloubka (cm) | 10 cm |
| Název výrobce/distributora | Z - TRADE s. r. o. |
| Email výrobce/distributora | info@ztrade.eu |
| Adresa výrobce/distributora | třída Soukenická 93, Olivětín; 550 01 Broumov |
Všetky práva vyhradené © Sviecky.sk 2026
