Sviečka v skle v darčekovej krabičke s mašličkou vonná v bielej farbe 70x85mm
Táto elegantná sviečka v skle s mašličkou a jemnou vôňou je ideálna na každú príležitosť. Její Jej rozmery sú 70x85 mm.
| Adresa výrobce/distributora | třída Soukenická 93, Olivětín; 550 01 Broumov |
| Email výrobce/distributora | info@ztrade.eu |
| Název výrobce/distributora | Z - TRADE s. r. o. |
| Šířka (cm) | 7 cm |
| Výška (cm) | 8,5 cm |
| Hloubka (cm) | 7 cm |
| Rozměr | 7,7x9,3x7,7 |
| Typ produktu | Vonná sviečka |
| Hmotnost netto (g) | 140 gram |
| Hmotnost brutto | 370 gram |
| Barva | biela |
Celokovové zhášadlo čierne, 280x35x35mm4,70 €skladom
Celokovové zhášadlo čierne, 240x38x38mm6,75 €skladom
Zhášadlo celokovové 240x38x38mm, strieborné6,75 €skladom
Celokovové zhášadlo zlaté, 240x38x38mm8,10 €skladom
Celokovové zhášadlo ružové zlato, 240x38x38mm8,10 €skladom
Nožnice na knôt nerezová oceľ 180x57x28mm, strieborné8,85 €skladom
Nožnice na knôt nerezová oceľ 180x57x28mm, zlatá9,30 €skladom
Nožnice na knôt nerezová oceľ 180x57x28mm ružovo pozlátené9,30 €skladom
Nožnice na knôt nerezová oceľ 180x57x28mm, čierna8,35 €skladom