Sklenený svietnik na čajovú sviečku číry 74x20mm
Tento sklenený svietnik na čajovú sviečku prináša do vášho domova čistotu a jednoduchosť. Ideálne pre milovníkov minimalistického designu. Jeho rozmery sú 74x20mm.
| Hmotnost brutto | 113 gram |
| Barva | číra |
| Typ produktu | Svietnik |
| Šířka (cm) | 7,4 cm |
| Výška (cm) | 2 cm |
| Hloubka (cm) | 7,4 cm |
| Název výrobce/distributora | Z - TRADE s. r. o. |
| Email výrobce/distributora | info@ztrade.eu |
| Adresa výrobce/distributora | třída Soukenická 93, Olivětín; 550 01 Broumov |
Všetky práva vyhradené © Sviecky.sk 2026