Plechový kvetináč s uchom Home v mixe farieb 100x100x150mm
Plechový kvetináč s uchom a motívom "Home", ideálny pre vaše kvety a dekorácie. Jeho rozmery sú 100x100x150mm.
| Hmotnost brutto | 0 gram |
| Barva | mix farieb |
| Typ produktu | Dekorácia |
| Šířka (cm) | 0 cm |
| Výška (cm) | 0 cm |
| Hloubka (cm) | 0 cm |
| Název výrobce/distributora | Z - TRADE s. r. o. |
| Email výrobce/distributora | info@ztrade.eu |
| Adresa výrobce/distributora | třída Soukenická 93, Olivětín; 550 01 Broumov |
Všetky práva vyhradené © Sviecky.sk 2026