Kvetináč plechový v motíve Jardin vo farbe mix 3ks súprava 230x80x67mm
Táto súprava plechových kvetináčov v motíve Jardin ponúka štýlovú dekoráciu pre vašu záhradu alebo domácnosť. Jej rozmery sú 230x80x67mm.
| Hmotnost brutto | 166 gram |
| Barva | farebná |
| Typ produktu | Dekorácia |
| Šířka (cm) | 0 cm |
| Výška (cm) | 0 cm |
| Hloubka (cm) | 0 cm |
| Rozměr | 23x6,7x8 |
| Název výrobce/distributora | Z - TRADE s. r. o. |
| Email výrobce/distributora | info@ztrade.eu |
| Adresa výrobce/distributora | třída Soukenická 93, Olivětín; 550 01 Broumov |
Všetky práva vyhradené © Sviecky.sk 2026