| Šířka (cm) | 12,5 cm |
| Výška (cm) | 3 cm |
| Hloubka (cm) | 7 cm |
| Adresa výrobce/distributora | Pražská 54, 280 02 Kolín II, Česká republika |
| Název výrobce/distributora | PH GROUP s. r. o. |
| Email výrobce/distributora | phgroup@seznam.cz |
| Objem (ml) | 0 ml |
| Hmotnost brutto | 260 gram |
| Barva | farebná |
| Typ produktu | Mydlo |
Všetky práva vyhradené © Sviecky.sk 2026