| Hmotnost netto (g) | 0,555 gram |
| Barva | sivá |
| Typ produktu | Dekorácia |
| Šířka (cm) | 13,5 cm |
| Výška (cm) | 29,5 cm |
| Hloubka (cm) | 8,5 cm |
| Rozměr | 184x340x112mm |
| Název výrobce/distributora | KWIATOLANDIA PROSTA SPÓŁKA AKCYJNA |
| Email výrobce/distributora | sekretariat@kwitolandia.com.pl |
| Adresa výrobce/distributora | ul. Porcelanowa 23A lok. 202 40 - 246 Katowice |
Všetky práva vyhradené © Sviecky.sk 2026
