| Hmotnost brutto | 3868 gram |
| Barva | biela |
| Typ produktu | Lucerna |
| Šířka (cm) | 20 cm |
| Výška (cm) | 52,5 cm |
| Hloubka (cm) | 20 cm |
| Rozměr | 14,5x14,5x34,5 |
| Název výrobce/distributora | Koopmann International b.v. |
| Email výrobce/distributora | info@koopmanint.com |
| Adresa výrobce/distributora | Distelweg 88, Amsterdam, 1031 HH |
Všetky práva vyhradené © Sviecky.sk 2026