Kvetináč plechový klasik Love is in the Air, vo farebnom prevedení 133x115 mm
Vonná sviečka v skle v mixe farieb, ktorá prináša vôňu a radosť vďaka jej pestrosti a designu. Jej rozmery sú 133x115 mm..
| Hmotnost brutto | 101 gram |
| Barva | farebná |
| Typ produktu | Dekorácia |
| Šířka (cm) | 13,3 cm |
| Výška (cm) | 11,5 cm |
| Hloubka (cm) | 13,3 cm |
| Název výrobce/distributora | Z - TRADE s. r. o. |
| Email výrobce/distributora | info@ztrade.eu |
| Adresa výrobce/distributora | třída Soukenická 93, Olivětín; 550 01 Broumov |
Všetky práva vyhradené © Sviecky.sk 2026
