Doba hoření: 21 hod
| Adresa výrobce/distributora | třída Soukenická 93, Olivětín; 550 01 Broumov |
| Email výrobce/distributora | info@ztrade.eu |
| Název výrobce/distributora | Z - TRADE s. r. o. |
| Šířka (cm) | 7 cm |
| Výška (cm) | 6,2 cm |
| Hloubka (cm) | 7 cm |
| Typ produktu | Vonná sviečka |
| Doba hoření | 21 hod |
| Hmotnost netto (g) | 85 gram |
| Hmotnost brutto | 230 gram |
| Barva | modrá |
GHS07 - Dráždivé látky
Signální slovo: VAROVÁNÍ
EUH208 - Obsahuje ... . Může způsobit alergickou reakci.
H317 - Může vyvolat alergickou kožní reakci.
H319 - Způsobuje vážné podráždění očí.
H412 - Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.
P101 - Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.
P102 - Uchovávejte mimo dosah dětí.
P273 - Zabraňte uvolnění do životního prostředí.
P302+P352 - PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody a mýdla.
P305+P351+P338 - PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování.
P501 - Odstraňte obsah/obal podle státních předpisů.
Obsah nebezpečných látok: Delta Damascone; isoeugenol; benzyl-salicylát; citronellol; linalool; Alfa-isomethylionon; isocyklemon E; geraniol; (E)-alfa-methylionon; 3-(4-Isopropylfenyl)-2-methylpropanal; Methyl-beta-ionone; Nerol; 3-(2H-l,3-benzodioxol-5-yl)- 2-methylpropanal; kumarin; Cedrylacetát; Nerylacetát; eugenol
Taška dárková 100x150 mm vesnice ve ván. čase mix, barevná0,70 €skladom
Taška dárková 180x230 mm vesnice ve ván. čase mix, barevná0,90 €posledné kusy
Taška dárková 260x320 mm vesnice ve ván. čase mix, barevná1,35 €skladom
Valec 60x110 mm Winter Village, sviečka6,25 €skladom
Emocio Winter Village – vonná sviečka v skle 93×142 mm so skleneným viečkom9,15 €skladom