Doba hoření: 2x11 hod
| Adresa výrobce/distributora | třída Soukenická 93, Olivětín; 550 01 Broumov |
| Email výrobce/distributora | info@ztrade.eu |
| Název výrobce/distributora | Z - TRADE s. r. o. |
| Šířka (cm) | 5,2 cm |
| Výška (cm) | 6,5 cm |
| Hloubka (cm) | 5,2 cm |
| Rozměr | 10,7x6,5x5,7 |
| Typ produktu | Vonná sviečka |
| Doba hoření | 2x11 hod |
| Hmotnost netto (g) | 2x45 gram |
| Hmotnost brutto | 270 gram |
| Barva | žltá |
GHS07 - Dráždivé látky
Signální slovo: VAROVÁNÍ
H315 - Dráždí kůži.
H317 - Může vyvolat alergickou kožní reakci.
H412 - Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.
P280 - Používejte ochranné rukavice/ochranné brýle/obličejový štít.
P302+P352 - PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody a mýdla.
P305+P351+P338 - PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování.
P501 - Odstraňte obsah/obal podle státních předpisů.
Obsah nebezpečných látok: citral; citronellal; 2,6-Dimethyl-2,6-oktadien-8-ol; Nerol; Citronellol