Doba hoření: 30 hod
| Doba hoření | 30 hod |
| Hmotnost brutto | 350 gram |
| Barva | farebná |
| Typ produktu | Sviečka |
| Šířka (cm) | 11,5 cm |
| Hloubka (cm) | 5,3 cm |
| Výška (cm) | 10 cm |
| Adresa výrobce/distributora | třída Soukenická 93, Olivětín; 550 01 Broumov |
| Email výrobce/distributora | info@ztrade.eu |
| Název výrobce/distributora | Z - TRADE s. r. o. |
Plechová okrúhla dóza Bicykel, set 3 ks, 135x160/110x130/75x90mm10,25 €skladomVšetky práva vyhradené © Sviecky.sk 2026