Elegantný drevený lampáš s nerezovou strieškou v jemných tónoch bielej a sivej, vhodný na sviečku aj LED svetlo.
Tento štýlový lampáš kombinuje drevené telo v jemnej bielej a sivej farbe s elegantnou nerezovou strieškou, ktorý dodáva moderný nádych. Výška 29,3 cm z neho robí ideálnu dekoráciu na stôl, komodu aj podlahu. Vnútorný priestor je určený na klasickú sviečku alebo LED osvetlenie. Hodí sa ako do interiéru, tak do krytých vonkajších priestorov. Skvele zapadne do škandinávskeho, provence aj moderného štýlu. Tovar je dodávaný v mixe. Doručovaný tovar je vyberaný náhodne a nie je možné vybrať konkrétne prevedenie.
| Hmotnost brutto | 740 gram |
| Barva | biela, sivá |
| Typ produktu | Lucerna |
| Šířka (cm) | 15 cm |
| Výška (cm) | 29,3 cm |
| Hloubka (cm) | 15 cm |
| Název výrobce/distributora | Z - TRADE s. r. o. |
| Email výrobce/distributora | info@ztrade.eu |
| Adresa výrobce/distributora | třída Soukenická 93, Olivětín; 550 01 Broumov |