Vonný difuzér bambus Sandal Wood s tyčinkami. Objem 80ml.
Elegantný vonný difuzér bambus s vôňou Sandal Wood sa stane obľúbenou dekoráciou vo vašej domácnosti. Nechajte svoj domov predchnúť jemnou a sviežou vôňou Sandal Wood, ktoré krásne prevoňajú váš domov. Vôňa sa začne uvoľňovať po vložení tyčiniek do difuzéra. Intenzitu vône si môžete nastaviť počtom tyčiniek v difuzéri. Vonný difuzér je vhodný aj ako darček pre vašich blízkych. Objem 80ml. Doba prevoňania až 6 týždňov.
| Hmotnost brutto | 394 gram |
| Objem (ml) | 80 ml |
| Hmotnost (g) | 394 gram |
| Barva | prírodná |
| Typ produktu | Bytová vôňa |
| Šířka (cm) | 0 cm |
| Výška (cm) | 0 cm |
| Hloubka (cm) | 0 cm |
| Rozměr | 9,5x24x6,2 |
| Název výrobce/distributora | Koopmann International b.v. |
| Adresa výrobce/distributora | Distelweg 88, Amsterdam, 1031 HH |
| Email výrobce/distributora | info@koopmanint.com |
Všetky práva vyhradené © Sviecky.sk 2026
