Dekorácia drevený domček pre hmyz v prírodnej a sivej farbe 275x90x240mm
Dekorácia drevený domček pre hmyz prírodná sivá je krásna prírodná dekorácia, ktorá môže slúžiť ako útočisko pre hmyz vo vašej záhrade. Domček je vyrobený z prírodného dreva a má sivú farbu. Je skvelou voľbou pre milovníkov prírody. Jej rozmery sú 275x90x240mm.
| Hmotnost brutto | 732 gram |
| Barva | sivá, prírodná |
| Typ produktu | Dekorácia |
| Šířka (cm) | 27,5 cm |
| Výška (cm) | 24 cm |
| Hloubka (cm) | 9 cm |
| Název výrobce/distributora | Koopmann International b.v. |
| Email výrobce/distributora | info@koopmanint.com |
| Adresa výrobce/distributora | Distelweg 88, Amsterdam, 1031 HH |
Všetky práva vyhradené © Sviecky.sk 2026

