Cintorínske sklo s dlhou dobou horenia.
Vhodné na použitie na hroby a pomníky. Tento produkt poskytuje až 30 hodín horenia. Jeho rozmery sú 29 cm.
| Hmotnost brutto | 584 gram |
| Barva | číra |
| Typ produktu | Náhrobné sklo |
| Šířka (cm) | 11,4 cm |
| Výška (cm) | 29 cm |
| Hloubka (cm) | 11,4 cm |
| Název výrobce/distributora | ADMIT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA |
| Email výrobce/distributora | marketing@admit.pl |
| Adresa výrobce/distributora | ul. Stary Dwór 16, 43-436 Górki Wielkie,PL |
Všetky práva vyhradené © Sviecky.sk 2026