Cintorínske sklo s motívom vetvičky a glitrov.
Sklo poskytuje až 24 hodin horenia. Vhodné na skrášlenie cintorínov, pomníkov a ostatných miest posledného odpočinku. Jeho rozmery sú 27,5 cm.
| Hmotnost brutto | 495 gram |
| Barva | číra |
| Typ produktu | Náhrobné sklo |
| Šířka (cm) | 11,5 cm |
| Výška (cm) | 27,5 cm |
| Hloubka (cm) | 11,5 cm |
| Vhodné pro svíčku | Max. vklad- výška 16cm, prům.6cm cm |
| Název výrobce/distributora | ADMIT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA |
| Email výrobce/distributora | marketing@admit.pl |
| Adresa výrobce/distributora | ul. Stary Dwór 16, 43-436 Górki Wielkie,PL |
Všetky práva vyhradené © Sviecky.sk 2026